www.viakom.cz | www.nuuo.cz | www.arecontvision.cz | www.averdigi.cz | www.pushvideo.cz
CZENGNUUO
NUUO
IVS analýza videa Digitalizace SPZ Push notofikace
NUUO kalkulátor
NUUO wikipedia
NUUO Youtube
VIAKOM

PUSH notifikacePUSH


Push notifikace je revoluční technologie od společnosti NUUO. V reálném čase je vám schopna doručit alarmové hlášení na mobilní zařízení spolu s videoukázkou desetivteřinové sekvence před událostí, která spustila alarm. Touto událostí může být signál od zabezpečovacího zařízení (případně pouze kontakt z PIR čidla, dveřního kontaktu aj), detekce pohybu na kameře, přerušení spojení z kamery či výsledek analýzy IVS. Uživatel na svém telefonu okamžitě vidí video ze svého objektu, informaci o tom, co poplach vyvolalo a možnost se přepnout na živý náhled kamer. Tato technologie se tak výborně hodí pro zabezpečení objektu (domácnosti, chat, kanceláři či obchodů). Technologie je dostupná pro PC verzi systému NUUO a zařízení řady NVRmini2.

Dohledové funkce Stav, kdy nastane odpojení kamery, dojde k chybě pevného disku či technického problému se zařízením je situace o které by uživatel, správce či montážní firma měla okamžitě vědět. Funkce Push Notifikace systému NUUO okamžitě zašle alarmovou zprávu na mobilní telefon, včetně desetivteřinové sekvence videa před událostí. Můžete také např. vidět na displeji svého smarphonu video, které předcházelo odpojení kamery. Systém umí zaragovat zasláním Push Notifikace i v takových případech jako je např. nezdařena automatická záloha na externí úložiště.
Bezpečnostní funkce Zabezpečení objektů je obor funkcí pro kterou je služba Push Notifikace produktů NUUO primárně zaměřena. Můžete si nadefinovat soubor událostí na kterou systém zareaguje okamžitým zasláním desetivteřinové sekvence videa předcházející událost a událost samotnou. Událostí může být signál od zabezpečovacího systému objektu uživatele, samostatné PIR čidlo, dveřní konktat (či jakýkoliv I/O signál), nebo detekce pohybu na jakékoliv z kamer.
IVS analytické funkce Počítačová verze systému NUUO doplněna o IVS funkce analýzy videa ve spojení s Push Notifikací přináší uživateli obrovský nástroj, jak okamžitě reagovat na různé typy změn v obraze. Uživatel si tak např. může nechat zaslat videozprávu na mobilní zařízení pokud dojde k podezřelému stání osoby v záběru kamery na delší než definovanou dobu, nebo např. dojde k abnormálnímu překročení počtu osob v okolí objektu.


Události, na které lze reagovat zasláním Push Notifikace u jednotlivých produktů.
IP Software NVRmini 2 NE-4080 NVRsolo NS-8060
PC verze NVRmini2 NVRsolo
Detekce pohybu Detekce pohybu Detekce pohybu
I/O kontakty I/O kontakty I/O kontakty
Problém s pevným diskem Problém s pevným diskem Problém s pevným diskem
Odpojení kamery Odpojení kamery Odpojení kamery
Ztráta zaostření kamery Nezdařená automatická záloha Nezdařená automatická záloha
Přetížení procesoru počítače Problém přístupu na FTP Problém přístupu na FTP
Přetížení sítě Zapnutí napájení Zapnutí napájení
Data z pokladní systému POS Auto power-off Auto power-off
IVS: Počítání osob a vozidel    
IVS: Překročení virtuální hranice    
IVS: Detekce sabotáže    
IVS: Překročení rychlosti    
IVS: Bezpečná vzdálenost    
IVS: Pohyb objektu určitým směrem    


Videonávod s titulky pro nastavení Push Notifikace u PC verze systému NUUO

NUUO